Maj 16, 2016

Spływy kajakowe

Wypożyczalnia SHARK oferuje Państwu szeroki wybór tras oraz formy spływu. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala na profesjonalne doradztwo w wyborze szlaku kajakowego. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny dzięki czemu nasi klienci są zawsze zadowoleni z usług i czują się wyjątkowo.

Oferujemy:

  • Spływy Jednodniowe
  • Spływy Kilkudniowe
  • Spływy Firmowe
  • Spływy Szkolne i studenckie

Szlaki kajakowe

Krutyń-Ukta

Jeden z najpopularniejszych odcinków szlaku Krutyni. Rzeka jest płytka i płynie spokojnym nurtem. Idealna trasa dla osób początkujących ze względu na liczne przystanki, na których można zakończyć spływ co godzinę.

Ukta-Iznota

Mniejsza liczba knajp i barów powoduje, że na tym odcinku jesteśmy jeszcze bliżej dzikiej, pięknej natury, która pozwoli nam w pełni wypocząć. Odcinek rzeczny z odcinkową przeprawą przez jezioro. Stopień trudności łatwy.

Spychowo-Koczek

Najlepszy odcinek szlaku Krutyni dla osób zaczynających swoją przygodę z kajakiem jak również pływających z małymi dziećmi. Jest to trasa optymalna pod względem czasu i długości.

Babięta-Koczek

Trasa przebiega przez rzeki oraz jeziora dzięki czemu odcinek jest bardzo różnorodny i malowniczy. Po drodze mijamy wyspy oraz śluzę na cyplu.

 

Zapraszamy do zapoznania i skorzystania z naszej oferty.